Ana Menü
Site Ziyaretçileri
Pazartesi27
Salı94
Çarşamba38
Perşembe60
Cuma191
Cumartesi35
Pazar68
Toplam: 332.236 Tekil Ziyaretçi
En Çok:385
Çevrimiçi:1 Ziyaretçi
IP Adresiniz:44.220.44.148
Eserler

GARÎB’İM    (Şiir Kitabı)

 

Şairin kendi şiirlerini topladığı kitabıdır. “İBRET” ve “AŞK” olmak üzere iki kısımdan oluşmaktadır.

 

 


 

     SÖZLER

 

Şairin, hayatı boyunca yaşadığı olaylar karşısında, yaptığı tesbitler neticesinde söylediği kendi sözlerinden oluşan kitabıdır.

 

 

 

GARÎB BABA    (Kurgusal Hikâye)

 

Bir asır öncesinden günümüze uzanan, nesillerin değişimini ve kaybedilen değerleri üç kuşak arasında kurgulayan bir hikâyedir. Maddeci fikriyatla yetiştirilmiş bir gencin başından geçen ve sahip olduğu kazanımlarla açıklayamadığı olayları konu alan bu eserde, dünya meşgalesine düşmüş olan günümüz toplumuna göndermeler bulunmaktadır.

 

 

 

GÜNEŞİN KARANLIĞI   [Roman – Senaryo (Tarihsel Bilim Kurgu)]

 

Eski çağlarda, bugünkü Makedonya topraklarında geçen, hâkimiyet savaşlarında ölmüş bir derebeyinin küçük yaştaki oğlunun hayatını konu alan bir romandır. Eser; naif fıtratlı küçük bir çocuğun, çok zorlu geçen hayat mücadelesi sırasında başından geçen korkunç olayları ve bu yaşadıklarının neticesinde nasıl bir canavara dönüştüğünü gözler önüne sermektedir.

 

 

 

GİZLİ GÜÇ    [Roman – Senaryo (Tarihsel Bilim Kurgu)]

 

İnsanlık tarihini farklı bir bakış açısıyla inceleyen bu roman, dünyanın siyasi, askeri ve teknolojik gelişiminde kimsenin bilmediği gizli bir güç odağının varlığını konu almaktadır. İtalyan asıllı, Amerikalı bir polis yüzbaşının rüyalarıyla başlayan ve hem kendi atalarının hem de gizli güç odağının yapısını adım adım irdeleyen bu eser; yeni dünya düzeninin kurulumuna değişik bir perspektif getirmektedir.

 

 

 

KAYIP GEÇMİŞ   (Roman – Senaryo)

 

Osmanlı Devleti’nin son yıllarında başlayan Türk – Japon münasebetleri neticesinde Japonya’ya gönderilen Ertuğrul firkateyninde bulunan bir erin ve onun günümüzde yaşayan ve geçmişi hakkında hiçbir bilgisi olmayan torununun hayat hikâyesi kurgulanmaktadır. Osmanlı askerinin, Er Han Honamoto ismindeki torununun, önceleri sıradan geçen hayatı Japonya’da tanıştığı bir Türkle değişmekte ve geçmişindeki kaybolan parçaları bir bir bularak bir asırlık bilinmezliğe yelken açmaktadır.                

 

 

 

 

SON MEKTUP 

 

İnsanın varoluşsal benliğini irdeleyen bu eserde, evrenin merkezi olduğunu zanneden bireyin yanılgıları, çıkmazları ve ıstırapları konu alınmıştır.   

 

 

 

 

YENİ MİLENYUM, YENİ REJİM, RİSKARŞİZM  (Yönetim Bilimleri)

 

İnsanlık, gelişen ve değişen şartlar altında, yeni yönetim şekilleri oluşturmuş ve bunları tatbik etmiştir. Değer yargıları farklılaşan toplumlar, eski sistemlere baş kaldırarak ortaya atılan yeni rejim fikirlerini benimsemiş ve yönetimlerini çok farklı yollarla değiştirerek çağa ayak uydurmaya çalışmışlardır. Klasik ve modern yönetim şekillerinin bir karışımı olan Riskarşizm; yönetimin, çalışan halk sınıflarının oluşturduğu meclisin seçeceği kişiler tarafından belirli yükümlülükler ve mükâfatlar karşılığında sürdürülmesini ön görmektedir.  

 

Untitled Document
Tarih ve Saat
Üye Girişi
Kullanıcı Adı

ParolaParolanızı Mı Unuttunuz?
Buraya Tıklayın